Ecz.Hamit Bülent Eken-Kahramanmaraş Milletvekili A.Adayı
Eken’den Nezaket Ziyareti
21 Mart 2015 15:02
Eken’den Nezaket Ziyareti

“  Ecz. Hamit Bülent Eken’den Nezaket Ziyareti” ” haberi
Elbistanın Sesi  internet gazetesinde yayınlanmıştır.

İlgili Haberi Elbistanın Sesi Web Sitesinden Okumak İçin Tıklayınız.

AK Parti’den geçtiğimiz hafta Milletvekilliği aday adaylığını açıklayan Ecz. Hamit Bülent Eken, gazetemizi ziyaret etti.

Önce Gazeteci Mehmet Göçer’i ziyaret eden ve bir süre sohbet eden Milletvekili aday adayı Hamit Bülent Eken daha sonra Elbistan Basın-Yayın A.Ş bünyesinde bulunan Elbistanın Sesi ve Kaynarca Gazetesi yöneticileriyle bir araya geldi.

 Eken, “son genel seçimlerde 7. Sıradan milletvekili adayı oldum. Çalıştım, elimden geleni yaptım. Seçilemedim ama küsmedim. Partime sırtımı dönmedim. Hırslı değil azimli biriyim.  Seçimlerden sonra geçen zaman içerisinde  kendimi geliştirdim. Partimin bana verdiği tüm görevleri en iyi şekilde yerine getirmeye çalıştım. İnşallah önümüzdeki seçimler için aday adaylığımı açıkladım ve büyük bir teveccüh olduğunu gözlemliyorum.  Kuzey ilçeleri Afşin, Elbistan ve Göksun’a yönelik bir toplantı düzenledim açıklamamı yaptım.

Ayrıca Kahramanmaraş’ta ayrı bir toplantı yaptım. Amacımız hizmet etmektir. Eğer hizmet edemeyeceksem, rıza kazanamayacaksam nasip olmasın diyorum.” dedi. Son yapılan toplantıda yer alan herkese teşekkür eden Eken, Elbistan ve çevresine hitap eden Elbistanın Sesi ve Kaynarca Gazetesi yönetimine de teşekkür etti.

Elbistan Basın-Yayın A.Ş Müdürü Ökkeş Saatçi ise hizmet etmek isteyen herkesin yanında olduklarını kaydetti ve başarı dileğinde bulundu.

Eken-den-nezaket-ziyareti_728
Eken-den-nezaket-ziyareti_729