Ecz.Hamit Bülent Eken-Kahramanmaraş Milletvekili A.Adayı
EKEN’DEN TEŞEKKÜR MESAJI
24 Mayıs 2018 14:14
EKEN’DEN TEŞEKKÜR MESAJI

25 yaşında Ak Parti kuruluşu ile siyasete başladım. 16 yıl boyunca her zaman siyasetimi ilkeli ve dürüst yapmaya çalıştım.Menfaatim gereği hiçbir zaman yanlışa doğru haksıza haklı demedim. Siyasi ikbal uğruna da ne bir kirli pazarlığa girdim ne kimseye iftira attım ne de el etek öptüm. Reisin dediği gibi diklenmeden dik durdum. Partim tarafından verilen tüm görevleri layıkıyla yerine getirmeye çalıştım.  Aday olduğum dönem kendi yaşadığım ilçemde on kişiden yedisinin desteğini aldım. Talip olduğum makamdan güç almak değil makama güç ve değer katmayı hedefledim.

Şu ana kadar siyasetten ne makam mevki ne de maddi bir menfaatim vede beklentim olmamıştır. Siyasetimin tek bir amacı vardır o da birlikte yaşadığım insanlara ve ekmeğini yediğim toprağıma hizmet etmektir. Ömrümün sonunda da arkamdan ADAM dı dedittirmektir.

Her insan gibi hatam ve yanlışım olmuştur ama ihanetim asla !

Bu duygularla hayatımın şu anına kadar bana destek olan bana güvenen ve benim arkamda duran tüm gönül dostlarıma memleketimin yiğit evlatlarına ve teşkilatımızın güzide mensuplarına sonsuz şükranlarımı sunuyorum.

Vekilde olsak asılda kalsak bu memlekette sizlerle omuz omuza yaşamak benim için her zaman şeref tir.

SAYGILARIMLA …

Ecz Hamit Bülent EKEN